DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım

Sizinle Olamaktan Dolayı çok Mutluyuz...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUTLU EVLİLİK

YazarMesaj
pearl
Co Admin
pearl

MUTLU EVLİLİK Empty
MesajKonu: MUTLU EVLİLİK   MUTLU EVLİLİK Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 1:34 am

MUTLU EVLİLİK

Adam gözlerini açarken zorlanıyordu. ilk gördüğü komidinin üzerindeki bir kutu aspirin ve bir bardak suydu. Ayaklandı ve yatağının üzerine oturdu. Etrafına bakarken, dürülü ütülenmis kıyafetleri gözüne ilişti. Yatak odası toplanmış ve tertemiz olmuş. Aspirini eline alırken karısının bırakmış oldugu bir notu farketti: Aşkım, kahvaltın mutfakta hazır, ben evden erken çıktım, alışverişteyim.
Seni seviyorum" Mutfağa doğru yöneldi. Gerçekten de kahvaltısı hazırdı ve gazeteside masanın üzerindeydi. Oğu da oturmuş kahvaltısını ediyordu. Babası oğluna sordu: "Oğlum, dün gece neler oldu?" Oğlu: "Ya baba, sorma, sen dün gece saat 3´e dogru eve geldin, zil zurna sarhoştun, neredeyse baygın bir şekildeydin. Bütün mobilyalara vurdun,
ortalığı kırıp döktün, salona kustun ve nerdeyse kapıya doğru giderken gözünü çarpıp kör ediyordun" Babası şaşkın: "Peki oğlum, neden ortalık toplu ve kahvaltım hazır masada?" Oğlu: "Ha bunlar mi? Annem seni yatakodasına sürükleyip yatağa attı, ama tam pantolonunu çıkarırken, "Çek ellerini pis orospu, benim mutlu bir evliliğim var" dedin.

MUTLU EVLİLİK
1 sayfadaki 1 sayfası