DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım

Sizinle Olamaktan Dolayı çok Mutluyuz...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PRİNTER

YazarMesaj
pearl
Co Admin
pearl

PRİNTER Empty
MesajKonu: PRİNTER   PRİNTER Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 2:16 am

Sene 1992, üniversite yılları. Anneannemin haç parasıyla zar zor bir bilgisayar kapatmışız ama printer'a para kalmamış. Akşam vakti printer'i olan bir arkadaşa gidip aleti ödünç aldım, eve dönüp proje çıktısı alacağım.Ankara'da her kış olduğu gibi yerler yine buz. Kayıp düşer de alete bir zarar veririm korkusuyla bir taksiye bindim. Daha iki dakka olmadan polis çevirdi, taksici kenara çekti, sonra arabadan indi, kimliğini gösterdi. Ben kucağımdaki cihazın inmemek için uygun bir bahane olduğu düşüncesiyle elde kimlik arabada bekledim. Polis abi geldi, kapıyı açtı, ve aramızda şöyle bir diyalog geçti:
- O ne len ööle?
- Printer (yanindaki öteki polise dönerek) Ecnebi oğlum bu. Sonra gülümseyerek kapıyı kapattı. Güle güle manasına ikisi birden el salladılar, tekrar yola koyulduk. 500 metre kadar gittikten sonra söför gene kenara çekti, çünkü gülmekten arabayı kullanamıyordu.

PRİNTER
1 sayfadaki 1 sayfası