DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım

Sizinle Olamaktan Dolayı çok Mutluyuz...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TELKİN

YazarMesaj
pearl
Co Admin
pearl

TELKİN Empty
MesajKonu: TELKİN   TELKİN Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 1:37 am

TELKİN

Kadının başı çok ağrıyormuş. Demişler ki bir psikiatrist var. Harika tedavi ediyor. Neyse, gitmiş doktora, akşam eve gelince kocası sormuş "ne oldu" diye. "Valla" demiş kadın, "bana telkin önerdi, bir yere oturup kafamı iki elimin arasına alıp sallana sallana 'bu kafa benim değil, bu kafa benim değil' diye tekrarlayacakmışım. Kadın 3
4 gün bu ise devam etmiş ve baş ağrıları tamamı ile gecmiş. Ancak bu sırada kocasında bir sorun başlamış. Adamda tık yok. Geceleri sırtını dönüp yatıyor. Iliski milişki hak getire. Sonunda kadının da ısrarı ile adam da aynı doktora gitmiş. Akşam eve gelince kadın ne oldu demiş. Adam "bırak yaa demiş, bana da telkin önerdi ama ben öyle saçma seyleri yapmam" demiş,
demiş ama o günden sonra adam olmuş bir canavar. Eve gelince kadını hemen yakalayıp yatağa atıyor. Durum felaket. Neyse herkes cok memnun ama kadın da bu işin nasıl olduğunu merak ediyor. Bir gun kadın eve gelmiş. Adam "hadi karıcığım demiş, sen hemen yatağa gir, ben bi banyoya gidip geleyim" demiş.
Kadın gizlice adamı takip etmiş. Ne görsün. Adam banyoda klozete oturmuş,kafasını iki elinin arasına almış sallanıyor: "Bu karı benim değil, bu karı benim degil"

TELKİN
1 sayfadaki 1 sayfası