DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım

Sizinle Olamaktan Dolayı çok Mutluyuz...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?

3 posters
YazarMesaj
pearl
Co Admin
pearl

SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Empty
MesajKonu: SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?   SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 2:17 am

Saygin bir firmada yönetim, işe girmek isteyenlere bir soru sormuş ve soruya en uygun cevabı veren kişiyi işe almışlar. Bu soruda dogru veya yanlış cevap diye bir şey yok, sadece düşünce sistemi önemli. Soru şu: Karanlık yağmurlu bir gece, yağmur yağıyor, fırtına var, gök gürlüyor ve siz sabaha karşı 02.00'de tek başınıza ıssız bir yolda araba ile gitmektesiniz. Arabanız iki kişilik. Biraz ilerde otobüs durağında 3 kişi bekliyor. Birincisi bir doktor, sizi daha önce geçirdiginiz kalp krizinden kurtarmış. Ikinci kişi, çok yaşlı ve hasta neredeyse ölmek üzere olan birisi. Üçüncüsü, hayatınizın rüyası, her zaman tanışmak için can attığınız birisi. Hava gittikçe kötüleşiyor ve arabanızda sadece bir kisiye yer var. Böyle bir durumda ne yapardınız? Burada doğru veya yanlış cevap diye bir şey yok sadece her bir kişinin durumu algılayışı ve ele alışı var. Bu görüşmede cevapların % 90'ı "yaşlı adamı alırdım" olmuş, olmuş ama sadece bir kişiyi ise almışlar. O kisinin cevabı acaba nasılmış? (Biraz düsünün ve sonra asagisini okuyun.) Arabadan inip anahtarı doktora veririm, doktor benim hayatımı kurtardığı gibi yaşlı kişiyi de hastaneye yetiştirip iyileştirebilir. Böylece bende hayatımın insanıyla otobüs durağında baş başa kalıp onu tanıma fırsatını elde edebilirim.
Northerner
Admin
Admin
Northerner

MesajKonu: Geri: SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?   SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 2:28 am

arabayı dr a verirdim o yaşlıya yardım eder sonra da arabayı ban verirdi sevdiğime giderdim bence mantıklısı bu
http://www.seyyid.co.cc
pearl
Co Admin
pearl

MesajKonu: Geri: SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?   SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 5:59 am

yapma yaaa!!....

akıllı seni...Very Happy:D
HaLiLuLLaH
Admin
Admin
HaLiLuLLaH

MesajKonu: Geri: SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?   SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 7:14 am

evet herkes öle diyooooo:)
https://micro.yoo7.com
Northerner
Admin
Admin
Northerner

MesajKonu: Geri: SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?   SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ? Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 7:17 am

tüüüüüüüüüüü
yannış nickle girmişim bea Smile
http://www.seyyid.co.cc

SİZ OLSANIZ NE CEVAP VERİRDİNİZ?
1 sayfadaki 1 sayfası