DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DostLuk,Hoşgörü,Arkadaşlık,Sevgi ve Kardeşçe Bir Paylaşım

Sizinle Olamaktan Dolayı çok Mutluyuz...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİLGİSAYAR DAHİLERİ

2 posters
YazarMesaj
pearl
Co Admin
pearl

BİLGİSAYAR DAHİLERİ Empty
MesajKonu: BİLGİSAYAR DAHİLERİ   BİLGİSAYAR DAHİLERİ Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 7:10 am

BİLGİSAYAR DAHİLERİ
3 kez okundu, 0 yorum var
2. Bir müşteri, üzerinde toz koruyucu oldugunda fareyi kullanmakta güçlük çektiginden dert yanmış. Toz koruyucu dediginin farenin plastik paketi oldugu ortaya çıkmış.
3. Disklerinin hatalı oldugunu savunan müşteriye diskleri satıcıya yollayın denmiş. Satıcının eline geçen mektuptan disklerin fotokopileri çıkmış.

4. Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmiş. 40 dakikalık bir telefon görüşmesi sonucunda adamın ka ıdı monitöre dayayıp Gönder tuşuna bastıgı ortaya çıkmış.

5. Bir IBM müşterisi dökümanı yazıcıya aktaramadıgından şikayet etmiş. Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu? sorusuna karşılık Ekranı yazıcıya dogru çevirdim ama hala görmüyor cevabını vermiş.

6. Yeni aldıgım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli Ayak pedalına basıyorum basıyorum makinadan hiç ses gelmiyor demiş. Ayak pedalı dediginin fare oldugu ortaya çıkmış.
Northerner
Admin
Admin
Northerner

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR DAHİLERİ   BİLGİSAYAR DAHİLERİ Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 7:14 am

harika çok komik efferim ufaklık eline sağlık Very Happy
http://www.seyyid.co.cc
pearl
Co Admin
pearl

MesajKonu: Geri: BİLGİSAYAR DAHİLERİ   BİLGİSAYAR DAHİLERİ Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 1:10 am

başlıcam haaa...Very Happy

BİLGİSAYAR DAHİLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası